ПРИЄМНІ МОМЕНТИ ПРОФЕСІЙНОГО ЖИТТЯ!!!

Програма "Розвиваємо здібності й таланти" для соціальних педагогів стала лауреатом конкурсу профілактичних програм на обласному етапі!

З 27.01.2019 по 03.02.2019 відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з соціології, філософії, педагогіки та психології. Вітаємо наших учнів: Кравчук Аліну - з першим почесним місцем у секції "Психологія", Олексенка Микиту з ІІ місцем та Коц Анастасію - з третім у цій же секції, Науменка Андрія - з ІІ місцем та Нечитайленко Валерію - з ІІІ-ім у секції "Соціологя", Дегіль Альвіну - з ІІ м. у секції "Філософія", Яворіну Мілену - з ІІ- м у секції "Педагогіка" та Щербака Руслана і Панасюк Вікторію - з ІІІ-м у цій же секції. Молодці! Так тримати!!!

/Files/images/psiholog/IMG-c76804dbc67f608abc82b355c53a07be-V.jpg

Переможці у секції "Психологія"

/Files/images/psiholog/IMG-c04fcf66fd9f17a7b247d907cfc1f2e0-V.jpg

Переможці у сеуції "Соціологія"

/Files/images/psiholog/IMG_20190202_132322.jpg

Переможці у секції "Педагогіка"

30.11.2018 учні ліцею посіли призові місця районому конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН: Кравчук Аліна, 11 клас І місце -"Психологія", Коц Анастасія, 8 клас ІІ місце "Психологія", Олексенко Микита, 10 клас ІІІ м. "Психологія", Яворіна Мілена,11 клас І місце "Педагогіка", Панасюк Вікторія, 10 клас ІІ місце "Педагогіка", Щербак Руслан, 10 клас ІІІ місце "Педагогіка", Науменко Андрій, 10 клас І місце "Соціологія", Нечитайленко Валерія, 10 клас, ІІ місце "Соціологія". вітаємо також учасників конкурсу Палій Данила, 9 клас "Педагогіка", Халіну Анастасію, 9 клас "Педагогіка" та Антонічук Катерину, 9 клас "Педагогіка" з гідними виступами!

29.11.2018 затверджено досвід роботи ліцею з теми "Оптимізація взаємозв'язку закладу освіти та батьківської громадськості як критерій успішного формування здорового способу життя учасників освітнього процесу в умовах НУШ" на методичній раді КВНЗ "ХАНО" (автори Пензій Н.М. та Бєляєва К.Ю.)

28.11.2018 підведено підсумки за результатами участі у конкурсі з профілактичних програм для психологів та соціальних педагогів. Роботи психолога отримали такі місця: у номінації "Психологія" (ІІ місце) та "Соціальна педагогіка" (І місце).

09 листопада 2018 року підведено підсумки 52 тематичної обласної виставки "Освіта Харківщини XXIст.", на якій було предствалено досвід роботи психологічної служби у напрямі співпраці з батьківською громадськістю з питань здорового способу життя. Окрім цього практичний психологом Бєляєвою. К.Ю. та соціальним педагогом Іванюк К.В. проведено інтерактивний захід з учасниками виставки. За підсумками наш ліцей посві І місце у цій номінації.

Щиро вдячна за почесну нагороду (Подяка Міністерства освіти і науки України), яку було вручено 02 жовтня у малій залі Харківського академічного театру опери та балету ім.М.В.Лисенка на святі, присвяченому Дню працівників освіти! Хочеться й надалі рухатися вперед та розвиватися!!!

Вітаємо команду "Імпульс" з ІІ-м місцем у фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров'я"

/Files/images/psiholog/20180503_130445.jpg

Вітаємо Кравчук Аліну Сергіївну з другим почсним місцем у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (секція "Психологія")

/Files/images/psiholog/Кравчук А. IMG-eb2dea4d0857beb3ad5af92cd5ef01ad-V.jpg

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу- захисту МАН

у секції "Психологія" - Кравчук Аліну та Любар Софію - І місце, "Соціологія" - Саакян Інну та Калужінову аліну - ІІ місце, секція "Педагогіка" - Максимчук Юлію та Яворіну Мілену - ІІІ місце. Бажаємо подальших успіхів.

Вітаємо переможців районного етапу:

у секцї "Психологія": Кравчук Аліну, Любар Софію - з І місцем, Олексенко Микиту- з ІІ-м, у секції - "Педагогіка"-Яворіну Мілену - з І-м, Максимчук Юлію-з ІІ-м та переможців у секції "Соціологія" -Калужінову Аліну та Саакян Інну - з І місцем. Бажаємо творчості, терпіння, стремління до нових злетів й перемог на обласному етапі.
/Files/images/psiholog/20171201_145218.jpg

ПРИЄМНІ МОМЕНТИ ПРОФЕСІЙНОГО ЖИТТЯ

16.02.2017 начальник відділу освіти Бабельчук Ольга Іванівна нагородила грамотою відділу освіти за особистий внесок у підготовці до Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар – 2016». Дякую завідувачу Навчально-методичного центру психологічної служби Соболь Тетяні Анатоліївні за сприяння участі в освітньому конкурсі.

/Files/images/psiholog/DSC_0199-9730-500-375-80.JPG

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

/Files/images/psiholog/vitaemo2.jpg

команду "Імпульс" з ІІ-м почесним місцем в обласному фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров'я"

/Files/images/psiholog/0rgiEV9x0f0 (1).jpg

команду юних філософів та релігієзнавців у Міжшкільному турнірі, в якому дуже багато питань стосувались психологічного аспекту щодо їх вирішення (самотність, залежність, успішність особистості). Вдячна учням, за те, що всебічно розкривали питання й гідно доповідали

/Files/images/psiholog/7QWLZ589dfY.jpg

Команду "Імпульс" у конкурсі літературно-музичних композицій фестивалю "Молодь обирає здоров'я"

/Files/images/psiholog/IMG_4880 - Copy.JPG

Секція "Психологія"- Ім.: Кравчук Аліна, ІІ м. - Любар Софія та Кіріяк Євгенія.

Секція "Соціологія" - ІІІ м.- Семенова Катерина та Калужінова Аліна

Секція "Педагогіка" - ІІІм. - Яворіна Мілена

/Files/images/yo59Apm6Isg.jpg

Переможці з секції "Психологія"