/Files/images/фото Бєляєва К.Ю. (1).png

Бєляєва Карина Юріївна,

практичний психолог-методист,кандидат педагогічних наук

Повна вища освіта, закінчила Харківський національний педагогічний учніверситет імені Г.С.Сковороди у 2003 році

Стаж роботи - 15 років, 2 місяці

У 2017 році захистила кандидатську дисертацію з теми "Підготовка майбутніх соціальних педагогів до соціально-педагогічного супроводу обдарованих школярів"

Електронна пошта: k.yu.belyaeva@gmail.com

Професійне кредо: "Допоможи, коли можеш, не будь байдужою, йди до успіху, і здолаєш труднощі!"

Життя кожного з нас – це цінність, яку складно з чимось порівняти, збагнути, осягнути....Наповнене життя таємницями душі, творчістю, любов’ю і добром, яке ми можемо дарувати кожному. Саме це і є запорукою і цінністю професії психолога, яку можна пронести і прожити увесь час земного існування. Чи можна чимось вимірювати значення і важливість цієї професії? Для мене це значення – постійно нове, невимірне, унікальне, так як у цій професії знаходжу себе, відкриваю цікаве, створюю позитивне, можу дарувати добро і щастя.

Отож, як і будь-яка професія – це не тільки задоволення, а і постійна праця, і праця, перш за все, над самим собою. Дуже багато речей сприймаються з нової позиції, точки зору, бо працюю не завжди у комфортних умовах, що і надає можливість розвиватись, змінювати своє відношення до проблем!

Діти і дорослі – цікавий світ, який часто наповнюється протиріччями, турботами, тому для психолога важливо наповнити його і тим позитивом, який допоможе сприймати життя у цікавому відношенні і розумінні. Отож, якщо ви вирішили узяти відповідальність за зміни у своєму житті на себе і бажаєте отримати допомогу, краще розуміти себе та інших, виражати впевнено й реалізувати себе, покращити результати свого навчання, навчитися спілкуватися, запрошуємо вас до співпраці. На цій сторінці ви можете ознайомитися з тим, як працює психолог, яких принципів дотримується у своїй роботі! Отож, чекаємо на вас!!!

Пріоритетні напрями роботи:

• робота з учнями-першокласниками;
  • робота з учнями 5-х класів;
  • ментальне здоров'я;
  • психологічний супровід батьків;
  • підтримка та розвиток здібностей в учнів „групи ризику”;
  • профорієнтаційна робота у допрофільних та профільних класах;
  • робота з педагогами у напрямі профілактики стресів та професійного вигоряння;
  • розвиток здібностей обдарованих школярів, залучення їх до наукових та творчих конкурсів

Результативність нашої роботи:

• зменшення кількості учнів з низьким рівнем адаптації до умов навчання;
  • підвищення рівня зацікавленості вчителів роботою психолога;
  • підвищення рівня психологічної культури батьків;
  • збільшення кількості учнів, що мають високий рівень творчих здібностей;
  • підвищення рівня усвідомлення вибору майбутньої професії в учнів ліцею;
  • тісна співпраця з адміністрацією;
  • зростання кількості активних учасників регіональних та міжнародних програм

2003 рік - почала працювати у Безлюдівському юридичному ліцеї

2005 рік - робота у Центрі практичної психології та соціальної роботи відділу освіти ХРДА, отримала сертифікат тренера з просвітницької програми "Рівний-рівному"

2006 рік - продовжила працювати у Безлюдівському юридичному ліцеї

2007 рік - І місце в районному конкурсі "Кращий працівник психологічної служби", І місце в районному етапі ярмарку педагогічних ідей

2008 рік - ІІ місце в конкурсі розробок занять з профорієнтації, ІІІ місце в обласноме етапі ярмарку педагогічних ідей та технологій

2009 рік - ІІ місце в конкурсі "Кращий працівник психологічної служби"

2010 рік - І місце конкурсі працівників психологічної служби, І місце в районному та ІІІ в обласному етапах ярмарку педагогічних ідей та технологій

2011 рік - ІІ місце в конкурсі на кращу добірку корекційних занять, І місце в районнному та ІІІ в обласному етапі ярмарку педагогічниїх ідей та технологій

2012 рік - І місце в конкурсі кабінетів психологічної служби, І місце в конкурсі розробок моделі діяльності психологічної служби

2013 - 2016 рр. - І місце в районному та ІІІ в обласному етапі ярмарку педагогічних ідей та технологій (Рецензент робіт Дорожко І.І.)

2008- 2012рр. - ІІ та ІІІ місця в районних етапах конкурсу-захисту МАН з психології (Рецензент та науковий консультант - Дорожко І.І.)

2015 - 2022 рр. - Перші місця в обласному етапі конкурсу-захисту МАН з психології

Професійні інтереси: Науково-дослідницька робота, організація супроводу обдарованих школярів.