Іванюк Катерина В'ячеславівна - соціальний педагог Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая

Мета роботи:

створення сприятливих умов для особистісного розвитку учня (фізичного, соціального, духовно-морального, інтелектуального), надання йому комплексної соціальної, психолого-педагогічної допомоги у саморозвитку та самореалізації в процесі навчання, соціального становлення, підвищення психолого-педагогічної культури батьків та педагогів.

Основні завдання:

дослідження взаємовідносини в колективі, вивчення причини антисоціальних явищ, формування згуртованості, підтримка соціально незахищених категорій дітей, проведення просвітницької роботи у педагогічному та батьківському колективах.

Соціальний педагог покликаний попередити соціально-психологічні проблеми, своєчасно виявити та усунути причини, які сприяють її виникненню, забезпечити превентивну профілактику різноманітних негативних явищ (морального, фізичного, соціального характеру), відхилень у поведінці людей, їх спілкуванні і, таким чином, оздоровити оточуюче їх мікро середовище. Здійснювати соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям учнів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу. Тому повинен відігравати різноманітні СОЦІАЛЬНІ РОЛІ і змінювати їх у практичній діяльності в залежності від ситуації і характеру проблем, що вирішується.

/Files/images/foto_sots_pedagoga/socialniy_pedagog.png