/Files/images/sotsalniy_pedagog/Іванюк К. — копия.jpg

Іванюк Катерина В'ячеславівна - соціальний педагог, спеціаліст І категорії

Дата народження: 07 грудня 1991 рік

Освіта: Харківська державна академія культури за спеціальністю "Соціальна педагогіка" та здобула кваліфікацію магістра соціальної педагогіки (диплом з відзнакою)

Стаж роботи: 10 років

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії

ПРОФЕСІЙНЕ КРЕДО: "Головне - любити дітей, бо любов перемагає будь-які перешкоди!"

Посада - соціальний педагог

Електронна пошта: katya.ivanyk@gmail.com

Рада Вам представити свою сторінку!

Соціальний педагог - ключова фігура в закладі освіти, яка покликана об'єднати зусилля родини, школи, громадськості, для надання допомоги дитині. Тому слід зазначити, що робота соціального педагога за будь-яким напрямком стає більш ефективною завдяки співпраці з психологом, педагогічним колективом, батьками, адміністрацією навчального закладу та спеціалістами з різних соціальних служб, правових, медичних установ тощо. Така взаємодія дає змогу здійснювати інтегрований підхід щодо соціально-педагогічного супроводу учнівської молоді в сучасних умовах.

Пріоритетні напрямки роботи соціального педагога у навчальному закладі:

• психологічна підготовка до навчання у школі;
  • адаптація дітей до умов перебування у навчально-виховному закладі;
  • організація роботи з дітьми "групи ризику" та дітьми, які потребують підвищеної педагогічної уваги;
  • захист прав учнів ліцею, вчителів, батьків;
  • професійне самовизначення старшокласників;
  • організація роботи з обдарованими дітьми та дітьми з творчими здібностями;
  • сприяння психологічному здоров’ю дітей, підлітків, батьків та педагогів;
  • попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків, насильницьких дій у родині та навчально-виховному закладі;
  • організація роботи з дітьми пільгового контингенту;
  • адаптація дитини з особливими потребами до умов навчання в школі.

Види роботи соціального педагога у ліцеї:

• психодіагностична робота;
  • консультативна робота;
  • корекційно-відновлювальна та розвивальна робота;
  • просвіта;
  • організаційно-методична робота;
  • зв’язки з громадськістю.

Результативність нашої роботи:

2009 - 2014 рр. - участь у Всеукраїнській науково-теоретичній конференції молодих учених "Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття", секція соціально-педагогічні технології, на базі Харківської державної академії культури

2014 рік - почала працювати на посаді соціального педагога у Безлюдівському юридичному ліцеї імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая

2015 рік - підготувала переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, секція "Педагогіка"

2015 рік - отримала сертифікат про підтвердження проходження навчально-методичного тренінгу "Протидія гендерному насильству. Захист дітей" в рамках проекту "Екстрена підтримка та захист населення, построждалого в конфлікті на Сході України"

2018 рік - участь у обласній виставці "Освіта Харківщини ХХІ століття", отримано диплом І ступеню

2022 рік - підготувала переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, секція "Соціологія"

2023 рік - підготувала переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, секція "Педагогіка"