Список працівників дитячого закладу відпочинку – табору з денним перебуванням «Вогник»
при Безлюдівському юридичному ліцеї імені Героя Радянського Союзу І.Я.Підкопая Харківської районної ради Харківської області
П.І.Б. | Посада |
Криволапова Оксана Анатоліївна | Директор табору |
Мороз Олена Миколаївна | Заступник директора табору |
Іванюк Катерина В'ячеславівна | Заступник директора табору |
Покотілова Світлана Володимирівна | Вихователь загону №1 "Веселка" |
Прядка Наталія Володимирівна Писаренко Людмила Дмитрівна | Вихователі загону №2 "Усмішка" |
Соколова Наталія Олександрівна | Вихователь загону №3 "Сонечко" |
Дмитренко Лариса Федорівна | Вихователь загону №4 "Веселка" |
Дедух Світлана Бронівславівна | Вихователь загону №5 "Промінці" |
Батенькова Алла Іванівна | Вихователь загону №6 "Смайлики" |
Пономаренко Валентина Іванівна | Вихователь загону №7 "Жаркие дети" |
Халій Діана Едуардівна | Вихователь загону №8 "Duracell" |
Коц Тамара Василівна | Вихователь загону №9 "Позитив" |
Кукуш Любов Володимирівна Максименко Ганна Іванівна | Вихователі загону №10 "Блискавка" |
Юркова Тетяна Анатоліївна | Вихователь загону №11 "Мармелад" |
Павленко Віра Вікторівна | Вихователь загону №12 "Hubba Bubba" |
Підкопай Наталя Василівна | Вихователь загону №13 "Вітамінки" |
Кіріяк Наталія Миколаївна | Вихователь загону №14 "The BEST" |
Блінова Алла В'ячеславівна Камєліна Олена Петрівна | Вихователі загону №15 "M&M`S" |
Гавриленко Віктор Миколайович | Вихователь загону №16 "Altair" |
Височин Ганна Василівна | Вихователь загону №17 "Kinderu" |
Яковенко Олена Сергіївна Лиска Віра Миколаївна Свинцицька Тетяна Павлівна | Вихователі загону №18 "Skittles" |
Коц Інна Анатоліївна | Музичний керівник |
Овчаренко Наталія Анатоліївна | Бібліотекар |
Мясоєдов Владислав Андрійович | Інструктор з фізичного виховання |
Іщенко Іван Олександрович | Інструктор з фізичного виховання |
Кущова Валентина Вікторівна | Медична сестра |
Кривобок Зоя Василівна | Кухар |
Карпінська Ганна Миколаївна | Помічник кухаря |
Капшук Тетяна Миколаївна | Комірник |
Гречко Євдокія Дмитрівна | Помічник кухаря |
Проскуріна Надія Олександрівна | Підсобний робітник харчоблоку |
Мякота Наталія Іванівна | Прибиральник службових приміщень |
Штанько Ольга Анатоліївна | Прибиральник службових приміщень |