НАШИ ТРАДИЦІЇ

У ліцеї проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч із школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ПОСВЯТА В СТАРШОКЛАСНИКИ

Посвята у старшокласники – це перехід від середньої до старшої ланки школярів. Багато учнів після закінчення 9 класу вступлять на навчання у технікуми, коледжі, училища. Тому такий захід є своєрідним підсумком навчання у середній школі.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

МІС ОСІНЬ

Свято, коли дівчатка стають саме принцесами. Бо лише раз у рік осінь одягається у казкове вбрання і дарує нам таку різнокольорову гаму. Дівчатка в свій одяг обовязково включають осінні квіти, листя і ще безліч природного матеріалу, який доступний лише восени. Це свято краси і ніжності. Кожна учениця по- своєму прекрасна і по- своєму особлива, як осіння природа.

МИКОЛАЮ, МИКОЛАЙ, ДО НАС В ГОСТІ ЗАВІТАЙ

Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая. Ценайбажаніший день у році для дітлахів.Напередодні свята дітипишуть до нього листи зі своїми побажаннямиі вкидають їх у поштову скриньку. А в ніч на 19 груднядо кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладепід подушкуподарунки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ «ЖІНОЧЕ СВЯТО»

Свято 8-го березня асоціюється із весною, красою та днем, коли жінок потрібно засипати букетам квітів. 8 березня люди в нашій країні відзначають Міжнародний жіночий день. У цю дату всі жінки приймають вітання, а чоловіки вітають їх. Восьмого березня жінкам прийнято дарувати листівки, квіти, подарунки, а учні нашого ліцею дарують учителям великий святковий концерт.

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

На один день у школі відбуваються великі зміни – до роботи береться новий педагогічний колектив, а саме: найстарші учні нашої школи, які проводять уроки у 5-10-х класах із різних предметів. Вони готуються і хвилюються. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків (фото).

СВЯТО «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ»

«Сузір’я талантів» - свято Інтелекту, Гордості й Краси. Наше свято – це свято великої шкільної родини. Наші щирі вітання і найкращі побажання всім, хто завітав до нас, щоб підтримати обдаровану, талановиту молодь. Наш ліцей – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а.виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня.Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого друга, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках. Тепер же — їм ми завдячуємо появі такого яскравого свята, вчителі та учні нашого ліцею беруть участь у таких заходах, як марш вишиванок, конкурси на найкраще фото в українській сорочці тощо.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.