Про звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки оприлюднило наказ,згідно з яким учнів 4-х і 9-х класів буде звільнено від складання державної підсумкової атестації.

Наказ МОН від 30.03.2020 №463

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 роцізавершуютьздобуттяповноїзагальноїсередньоїосвіти:

• українськ амова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття)(на вибір випускника);
  • один з предметівіззапропонованоговищепереліку(на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходженнядержавноїпідсумковоїатестаціїіноземнумову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

• для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.