Інформація про проведення (онлайн) зимових канікул 2022-2023 н.р.

у Безлюдівському юридичному ліцеї

На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексу цивільного захисту України, Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2019року № 659, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13 червня 2019 року № 612/33583, Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26 грудня 2017 року № 1669, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23січня 2018 р.за № 100/31552, листа Департаменту науки і освіти обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 01-33/5350 «Про проведення службової наради з питань забезпечення публічного порядку», з метою вжиття додаткових заходів щодо посилення безпеки в закладах освіти району та проведення роз’яснювальної роботи з учасниками освітнього процесу, особливо в протипожежній сфері, можливих терористичних загроз та порушень громадського порядку, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, запобігання дитячому травматизму напередодні та під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, під час проведення зимових шкільних канікул 2022/2023 навчального року

У фойє ліцея було розташовано узгоджений директором план роботи на зимові канікули. Класними керівниками було проведено інструктажі з техніки безпеки по дотриманню правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, електробезпеки.

Весь період зимових канікул у школі працювали гуртки: «Умілі рученята»- керівник О.МОРГУН, спортивні секції («Волейбол» - кер. В.МЯСОЄДОВ,«Баскетбол» - керівник І.ІЩЕНКО, «Футбол» - кер. Д.ЗІНЬКІВСЬКИЙ, «Шахи» - кер. М.КРИВОРУЧКО ), гуртки за рахунок культури («Тоніка» - кер. І.КОЦ, Бабаївська музична школа (фортепіанне відділення) - кер. О.ДЗЯДИК, Бабаївська музична школа (хореографічне відділення) – кер. І.САЛОГУБ .

Учні 5-А, 5-Б класів під час зимових канікул відвідали відвідали фабрику ялинкових іграшок «Артан» у м.Куп’янськ. Вони побачили складний унікальний процес виготовлення іграшок від видування форми до нанесення малюнка художником,взяли участь у спеціальному майстер-класі із розпису новорічної іграшки,які привезли додому як сувенір перед Новим роком, а також дізналися про традиції святкування Різдва.

Протягом зимових канікул в ліцеї були проведені тренінги, круглі столи, диспути, брейн – ринги, вікторини, інтелектуальні і спортивні ігри, конкурси. Особливо хочеться відмітити такі заходи «Віртуальна подорож :«Новий рік у країнах світу» 4-А клас (класний керівник Л.ДМИТРЕНКО), «Конкурс малюнків «Зима-чарівниця»» 4-Б клас(класний керівник С.ДЕДУХ), гра-квест «Чарівна скринька Діда Мороза» 5-В клас (класний керівник Ю.ГОНЧАРОВА), «Новорічне засідання» клубу ЗНО 11 клас (класний керівник О.КОХАНОВА , конкурс вигаданихноворічних казок 3-В клас (класний керівник Н.СОКОЛОВА), вікторина «Зимуючі птахи» 1-А клас ( класний керівник А.БАТЕНЬКОВА) , конкурс малюнків «Мій улюблений казковий герой »3-А клас ( класний керівник С.ПОКОТІЛОВА), вікторина «Новорічний кінозал» 7-А клас ( класний керівник К.ІВАНЮК ), круглий стіл «Як обрати ВНЗ через призму карантинних меж» 11 клас ( класний керівник О.КОХАНОВА).Учні 10-Б класу переглядали чарівну казки О.Роу «Вечера на хуторі близ Диканьки»( класний керівник Л.ЛИСКА), учні 8-В класу дивились новорічні фільми, а також проводили вікторину «У світі чарівних відкриттів». Класним керівником 6-Б класу Т.ПІДКОПАЙ проведена розважальну гру «Як святкують Різдво в усьому світі», класним керівником 5-А класу Т. СВИНЦИЦЬКОЮ проведено конкурс творів про зиму «Малюємо зиму словами». Учні 8-В та 8-Б класів разом з класними керівниками А.БЛІНОВОЮ та О.КАМЄЛІНОЮ відвідали Свято-Покровський храм сел.Безлюдівка. Для учнів 1-В класу проведено майстер-клас «Різдвяна зірка» ( класний керівник О.МОРГУН). Учні 8-А класу ходили на екскурсію до зимового лісу( класний керівник В.ГАВРИЛЕНКО).

Класним керівником 6-А класу А.БЕЗПАЛОЮ проведено виховний захід «Колядки,щедрівки в традиціях українського народу».

Протягом зимових канікул за окремим графіком проводилася фізкультурно-оздоровча робота, спортивні турніри, змагання з настільного тенісу,волейболу , баскетболу, шахів. Класними керівниками було проведено рейди «Чистота-запорука здоров’я»(прибирання класів).

Внутрішкільними заходами було охоплено близько 520 учнів. За окремим графіком проводилася фізкультурно-оздоровча робота, спортивні турніри, змагання.

Протягом зимових канікул у ліцеї не сталося надзвичайних ситуацій, під час проведення виховних заходів не було випадків дитячого травматизму.