Вчителі початкових класів, асистенти вчителів
- Дмитренко Лариса Федорівна – вчитель початкових класів, української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист", "Відмінник освіти України"
- Дедух Світлана Броніславівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
- Пономаренко Валентина Іванівна - вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
- Прядка Наталя Володимирівна – вчитель початкових класів, української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії
- Батенькова Алла Іванівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
- Юркова Тетяна Анатоліївна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії
- Мороз Олена Миколаївна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
- Антонова Ірина Миколаївна – вчитель початкових класів, спеціаліст
- Покотілова Світлана Володимирівна - вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії
- Соколова Наталія Олександрівна - вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії
- Моргун Оксана Володимирівна - вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії
- Чухлєбова Альвіна Олександрівна- вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ категорії
- Гайденко Вікторія Вікторівна- вчитель початкових класів, спеціаліст
- Онищенко Аліна Олексіївна - асистент вчителя, спеціаліст
- Кушнаренко Юлія Іванівна - асистент вчителя, спеціаліст
- Колісник Дар'я Михайлівна - асистент вчителя, спеціаліст
- Костенко Вікторія Володимирівна - асистент вчителя, спеціаліст
- Олійникова Олена Андріївна - асистент вчителя, спеціаліст
Вчителі математики, фізики та інформатики
- Криволапова Оксана Анатоліївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Гороховатська Ольга Анатоліївна - вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"
- Гендзілевська Юлія Вікторівна - вчитель інформатики та математики, спеціаліст вищої категорії
- Кіріяк Наталія Миколаївна - вчитель математики, спеціаліст І категорії
- Лиска Віра Миколаївна - вчитель математики і фізики, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"
- Камєліна Олена Петрівна - вчитель інформатики та математики, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"
- Безпала Анна Михайлівна- вчитель математики і фізики, спеціаліст І категорії
- Городов Віталій Сергійович - вчитель інформатики, спеціаліст
Вчителі хімії, біології та географії
- Височин Ганна Василівна – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Ярьоменко Юлія Олександрівна – вчитель біології, спеціаліст ІІ категорії
- Яковенко Олена Сергіївна – вчитель біології, спеціаліст вищої категорії
- Коваленко Наталія Вікторівна - вчитель хімії, спеціаліст І категорії
Вчителі фізичної культури, трудового навчання та мистецтва
- Шиліна Людмила Анатоліївна – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Білий Володимир Валерійович – вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, майстер спорту
- Богданов Валерій Васильович – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії
- Коц Інна Анатоліївна – вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії
- Салогуб Ірина Омелянівна- вчитель фізичної культури та хореографії, спеціаліст вищої категорії
- Іщенко Іван Олександрович – вчитель фізичної культури, спеціаліст І категорії
- Мясоєдов Владислав Андрійович - вчитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії
- Міланіна Віта Валеріївна - вчитель музичного мистецтва, спеціаліст ІІ категорії
- Гончарова Юлія Олександрівна- вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст ІІ категорії
- Овчаренко Наталя Анатоліївна - вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст
Вчителі історії та правознавства
- Коханова Олена Олександрівна - вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, кандидатка історичних наук, "Вчитель-методист"
- Аксьонова Наталя Володимирівна - вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, кандидатка історичних наук
- Коваль Любов Григорівна - вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Сергієнко Всеволод Сергійович - вчитель історії та правознавства, спеціаліст І категорії, "Старший вчитель"
Вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури
- Ророка Оксана Володимирівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"
- Блінова Алла В`ячеславівна - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Єльнікова Ольга Вікторівна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Вчитель-методист"
- Свинцицька Тетяна Павлівна - вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "Старший вчитель"
- Підкопай Наталія Василівна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії
Вчителі іноземної (англійської) мови
- Кривоніс Олена Вікторівна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "Старший учитель"
- Шпак Леся Миколаївна - вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії
- Зозуля Тетяна Степанівна - вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії
- Підкопай Тетяна Василівна - вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії
Практичний психолог та соціальний педагог
- Бєляєва Карина Юріївна - практичний психолог, кандидатка педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, "Психолог-методист"
- Іванюк Катерина В'ячеславівна - соціальний педагог, спеціаліст І категорії